RT0402BRE07180RL Yageo
  • Part Number: RT0402BRE07180RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 180 OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0402BRE07180RL Yageo
    RT0402BRE07180RL Yageo
    RT0402BRE07180RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0402BRE07180RL is described as RES SMD 180 OHM 0.1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F