RT0201FRE0730KL Yageo
  • Part Number: RT0201FRE0730KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 30K OHM 1% 1/20W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0201FRE0730KL Yageo
    RT0201FRE0730KL Yageo
    RT0201FRE0730KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0201FRE0730KL is described as RES SMD 30K OHM 1% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM