RSF200JB-73-0R47 Yageo
  • Available: 73,783
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RSF200JB-73-0R47 Yageo
    RSF200JB-73-0R47 Yageo
    RSF200JB-73-0R47 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF200JB-73-0R47 is described as RES 0.47 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT