RSF100JB-73-68K Yageo
  • Available: 818
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RSF100JB-73-68K Yageo
    RSF100JB-73-68K Yageo
    RSF100JB-73-68K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF100JB-73-68K is described as RES 68K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH