RSF100JB-73-4K7 Yageo
  • Available: 81,435
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RSF100JB-73-4K7 Yageo
    RSF100JB-73-4K7 Yageo
    RSF100JB-73-4K7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF100JB-73-4K7 is described as RES 4.7K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"