RSF100JB-73-36R Yageo
  • Available: 6,975
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RSF100JB-73-36R Yageo
    RSF100JB-73-36R Yageo
    RSF100JB-73-36R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF100JB-73-36R is described as RES 36 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"