RSF100JB-73-2R4 Yageo
  • Available: 7,067
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RSF100JB-73-2R4 Yageo
    RSF100JB-73-2R4 Yageo
    RSF100JB-73-2R4 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF100JB-73-2R4 is described as RES 2.4 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"