RSF100JB-73-1R8 Yageo
  • Available: 5,970
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RSF100JB-73-1R8 Yageo
    RSF100JB-73-1R8 Yageo
    RSF100JB-73-1R8 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF100JB-73-1R8 is described as RES 1.8 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK