RSF100JB-73-1K3 Yageo
  • Available: 4,803
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RSF100JB-73-1K3 Yageo
    RSF100JB-73-1K3 Yageo
    RSF100JB-73-1K3 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF100JB-73-1K3 is described as RES 1.3K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.