RL2512JK-070R027L Yageo
  • Part Number: RL2512JK-070R027L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.027 OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RL2512JK-070R027L Yageo
    RL2512JK-070R027L Yageo
    RL2512JK-070R027L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RL2512JK-070R027L is described as RES 0.027 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM