RL2512JK-070R025L Yageo
  • Part Number: RL2512JK-070R025L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.025 OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RL2512JK-070R025L Yageo
    RL2512JK-070R025L Yageo
    RL2512JK-070R025L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RL2512JK-070R025L is described as RES 0.025 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM