RL2512JK-070R024L Yageo
  • Part Number: RL2512JK-070R024L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.024 OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RL2512JK-070R024L Yageo
    RL2512JK-070R024L Yageo
    RL2512JK-070R024L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RL2512JK-070R024L is described as RES 0.024 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE