RL2010FK-070R03L Yageo
  • Part Number: RL2010FK-070R03L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.03 OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RL2010FK-070R03L Yageo
    RL2010FK-070R03L Yageo
    RL2010FK-070R03L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RL2010FK-070R03L is described as RES 0.03 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG