RL1218JK-070R018L Yageo
  • Part Number: RL1218JK-070R018L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.018 OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RL1218JK-070R018L Yageo
    RL1218JK-070R018L Yageo
    RL1218JK-070R018L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RL1218JK-070R018L is described as RES 0.018 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"