RL1218JK-070R011L Yageo
  • Part Number: RL1218JK-070R011L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.011 OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RL1218JK-070R011L Yageo
    RL1218JK-070R011L Yageo
    RL1218JK-070R011L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RL1218JK-070R011L is described as RES 0.011 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR