RL1218FK-070R18L Yageo
  • Part Number: RL1218FK-070R18L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.18 OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 21,941
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RL1218FK-070R18L Yageo
    RL1218FK-070R18L Yageo
    RL1218FK-070R18L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RL1218FK-070R18L is described as RES 0.18 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE