RL1218FK-070R15L Yageo
  • Part Number: RL1218FK-070R15L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.15 OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RL1218FK-070R15L Yageo
    RL1218FK-070R15L Yageo
    RL1218FK-070R15L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RL1218FK-070R15L is described as RES 0.15 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM