RL1218FK-070R13L Yageo
  • Part Number: RL1218FK-070R13L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.13 OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RL1218FK-070R13L Yageo
    RL1218FK-070R13L Yageo
    RL1218FK-070R13L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RL1218FK-070R13L is described as RES 0.13 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    View
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH