RL1218FK-070R11L Yageo
  • Part Number: RL1218FK-070R11L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.11 OHM 1W 1812 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RL1218FK-070R11L Yageo
    RL1218FK-070R11L Yageo
    RL1218FK-070R11L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RL1218FK-070R11L is described as RES 0.11 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"