RL1210FR-070R022L Yageo
  • Part Number: RL1210FR-070R022L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.022 OHM 1% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RL1210FR-070R022L Yageo
    RL1210FR-070R022L Yageo
    RL1210FR-070R022L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RL1210FR-070R022L is described as RES 0.022 OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK