RL1210FR-070R013L Yageo
  • Part Number: RL1210FR-070R013L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.013 OHM 1% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RL1210FR-070R013L Yageo
    RL1210FR-070R013L Yageo
    RL1210FR-070R013L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RL1210FR-070R013L is described as RES 0.013 OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE