RC2512JK-078R2L Yageo
  • Part Number: RC2512JK-078R2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 8.2 OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 1,747
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RC2512JK-078R2L Yageo
    RC2512JK-078R2L Yageo
    RC2512JK-078R2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512JK-078R2L is described as RES SMD 8.2 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"