RC2512JK-076R8L Yageo
  • Part Number: RC2512JK-076R8L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 6.8 OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 29,277
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RC2512JK-076R8L Yageo
    RC2512JK-076R8L Yageo
    RC2512JK-076R8L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512JK-076R8L is described as RES SMD 6.8 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F