RC2512JK-076K8L Yageo
  • Part Number: RC2512JK-076K8L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 6.8K OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 2,856
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RC2512JK-076K8L Yageo
    RC2512JK-076K8L Yageo
    RC2512JK-076K8L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512JK-076K8L is described as RES SMD 6.8K OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN