RC2512JK-0762KL Yageo
  • Part Number: RC2512JK-0762KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 62K OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512JK-0762KL Yageo
    RC2512JK-0762KL Yageo
    RC2512JK-0762KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512JK-0762KL is described as RES SMD 62K OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F