RC2512JK-07620RL Yageo
  • Part Number: RC2512JK-07620RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 620 OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512JK-07620RL Yageo
    RC2512JK-07620RL Yageo
    RC2512JK-07620RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512JK-07620RL is described as RES SMD 620 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.