RC2512JK-075M1L Yageo
  • Part Number: RC2512JK-075M1L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 5.1M OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512JK-075M1L Yageo
    RC2512JK-075M1L Yageo
    RC2512JK-075M1L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512JK-075M1L is described as RES SMD 5.1M OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM