RC2512JK-073R3L Yageo
  • Part Number: RC2512JK-073R3L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 3.3 OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 27,188
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RC2512JK-073R3L Yageo
    RC2512JK-073R3L Yageo
    RC2512JK-073R3L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512JK-073R3L is described as RES SMD 3.3 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL