RC2512JK-0739RL Yageo
  • Part Number: RC2512JK-0739RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 39 OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 3,100
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RC2512JK-0739RL Yageo
    RC2512JK-0739RL Yageo
    RC2512JK-0739RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512JK-0739RL is described as RES SMD 39 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM