RC2512JK-0730RL Yageo
  • Part Number: RC2512JK-0730RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 30 OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 21,134
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RC2512JK-0730RL Yageo
    RC2512JK-0730RL Yageo
    RC2512JK-0730RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512JK-0730RL is described as RES SMD 30 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE