RC2512JK-072R2L Yageo
  • Part Number: RC2512JK-072R2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.2 OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 13,443
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RC2512JK-072R2L Yageo
    RC2512JK-072R2L Yageo
    RC2512JK-072R2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512JK-072R2L is described as RES SMD 2.2 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    View
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V