RC2512JK-07270KL Yageo
  • Part Number: RC2512JK-07270KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 270K OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512JK-07270KL Yageo
    RC2512JK-07270KL Yageo
    RC2512JK-07270KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512JK-07270KL is described as RES SMD 270K OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM