RC2512JK-07240KL Yageo
  • Part Number: RC2512JK-07240KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 240K OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512JK-07240KL Yageo
    RC2512JK-07240KL Yageo
    RC2512JK-07240KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512JK-07240KL is described as RES SMD 240K OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V