RC2512JK-0720RL Yageo
  • Part Number: RC2512JK-0720RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 20 OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512JK-0720RL Yageo
    RC2512JK-0720RL Yageo
    RC2512JK-0720RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512JK-0720RL is described as RES SMD 20 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM