RC2512JK-071R5L Yageo
  • Part Number: RC2512JK-071R5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.5 OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 9,972
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RC2512JK-071R5L Yageo
    RC2512JK-071R5L Yageo
    RC2512JK-071R5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512JK-071R5L is described as RES SMD 1.5 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM