RC2512JK-0715RL Yageo
  • Part Number: RC2512JK-0715RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 15 OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 10,608
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RC2512JK-0715RL Yageo
    RC2512JK-0715RL Yageo
    RC2512JK-0715RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512JK-0715RL is described as RES SMD 15 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM