RC2512JK-0712KL Yageo
  • Part Number: RC2512JK-0712KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 12K OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512JK-0712KL Yageo
    RC2512JK-0712KL Yageo
    RC2512JK-0712KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512JK-0712KL is described as RES SMD 12K OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE