RC2512FK-7W4R02L Yageo
  • Part Number: RC2512FK-7W4R02L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 4.02 OHM 1% 2W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512FK-7W4R02L Yageo
    RC2512FK-7W4R02L Yageo
    RC2512FK-7W4R02L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512FK-7W4R02L is described as RES SMD 4.02 OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD