RC2512FK-07604RL Yageo
  • Part Number: RC2512FK-07604RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 604 OHM 1% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512FK-07604RL Yageo
    RC2512FK-07604RL Yageo
    RC2512FK-07604RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512FK-07604RL is described as RES SMD 604 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM