RC2512FK-075K9L Yageo
  • Part Number: RC2512FK-075K9L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 5.9K OHM 1% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512FK-075K9L Yageo
    RC2512FK-075K9L Yageo
    RC2512FK-075K9L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512FK-075K9L is described as RES SMD 5.9K OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X