RC2512FK-0752R3L Yageo
  • Part Number: RC2512FK-0752R3L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 52.3 OHM 1% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512FK-0752R3L Yageo
    RC2512FK-0752R3L Yageo
    RC2512FK-0752R3L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512FK-0752R3L is described as RES SMD 52.3 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK