RC2512FK-0730R9L Yageo
  • Part Number: RC2512FK-0730R9L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 30.9 OHM 1% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512FK-0730R9L Yageo
    RC2512FK-0730R9L Yageo
    RC2512FK-0730R9L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512FK-0730R9L is described as RES SMD 30.9 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.