RC2512FK-07300RL Yageo
  • Part Number: RC2512FK-07300RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 300 OHM 1% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512FK-07300RL Yageo
    RC2512FK-07300RL Yageo
    RC2512FK-07300RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512FK-07300RL is described as RES SMD 300 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM