RC2512FK-072K43L Yageo
  • Part Number: RC2512FK-072K43L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.43K OHM 1% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512FK-072K43L Yageo
    RC2512FK-072K43L Yageo
    RC2512FK-072K43L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512FK-072K43L is described as RES SMD 2.43K OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM