RC2512FK-07120KL Yageo
  • Part Number: RC2512FK-07120KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 120K OHM 1% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2512FK-07120KL Yageo
    RC2512FK-07120KL Yageo
    RC2512FK-07120KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2512FK-07120KL is described as RES SMD 120K OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"