RC2010JK-07820KL Yageo
  • Part Number: RC2010JK-07820KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 820K OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010JK-07820KL Yageo
    RC2010JK-07820KL Yageo
    RC2010JK-07820KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010JK-07820KL is described as RES SMD 820K OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK