RC2010JK-07750RL Yageo
  • Part Number: RC2010JK-07750RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 750 OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010JK-07750RL Yageo
    RC2010JK-07750RL Yageo
    RC2010JK-07750RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010JK-07750RL is described as RES SMD 750 OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"