RC2010JK-071K5L Yageo
  • Part Number: RC2010JK-071K5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.5K OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 3,573
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RC2010JK-071K5L Yageo
    RC2010JK-071K5L Yageo
    RC2010JK-071K5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010JK-071K5L is described as RES SMD 1.5K OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM