RC2010JK-0713RL Yageo
  • Part Number: RC2010JK-0713RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 13 OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010JK-0713RL Yageo
    RC2010JK-0713RL Yageo
    RC2010JK-0713RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010JK-0713RL is described as RES SMD 13 OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM