RC2010FK-07976RL Yageo
  • Part Number: RC2010FK-07976RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 976 OHM 1% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC2010FK-07976RL Yageo
    RC2010FK-07976RL Yageo
    RC2010FK-07976RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC2010FK-07976RL is described as RES SMD 976 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM